Hafif Çelik, Prefabrik ve Roll-Forming Üretim Sistemleri
Hafif Çelik ve Prefabrik Üretim Sistemleri
 
Sibiryadaki ile Papua Yeni Gine’deki bina yapım yöntemleri arasında ne gibi benzerlikler vardır? Kesinlikle yoktur!
 
Bu nedenle hafif çelik ve prefabrik yapılarda, “tek tip her şeye uyar” yaklaşımı doğru değildir.
 
SFS International başarısını, ihtiyaca göre özel olarak geliştirilen, anahtar teslim tasarım, mühendislik, üretim ve montajı da içeren sistemler geliştirmek üzerine inşa etmektedir.
 
SFS International sistemleri, her koşul için özel olarak geliştirilir, bölgedeki ham maddenin çelik kalitesi, birleşim elemanları, bina yapım yöntemleri gibi özellikler dikkate alınarak tasarlanır.
 
SFS International müşterilerinin ihtiyaçlarını anlamaktadır. Üretim düzeyi, fabrika alanı, yetenek düzeyleri, gelecekteki potansiyel büyüme gibi her tür durum ve bütçe için üretim sistemleri tasarlamaktadır.
 
Roll forming makinelerimiz, tek ebatta profil imalatı yapan giriş seviyesi makinelerden, otomatik ayarlı, kesiti ölçüleri değiştirilebilir makinelere, özel makas profilleri üreten makinelerden, taşınabilir makinelere kadar çok çeşitlidir. Ayrıca standart hatların dışında müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özel hatlar da geliştirmekteyiz. 
 
Yazılımlarımız ve makinelerimiz ile yapılabilecek bina türlerinden bazıları:
 
Hafif çelik lüks konutlar (projesine göre 4 kata kadar)
 
♦ Prefabrik evler
 
♦ Taşınabilir prefabrik yapılar
 
♦ İşçi kampları
 
♦ Düşük maliyetli afet konutları
 
♦ Çeşitli sosyal konutlar (Hastaneler, okullar, huzur evleri, öğrenci yurtları vb.)
 
♦ İmalathaneler, 
 
♦ Depo yapıları
 
Roll-Forming Sistemleri
 
İnşaat, otomotiv, beyaz eşya, raf pano sektörleri başta olmak üzere, her sektöre özel roll-forming hatları üretimi yapılmaktadır. 
 
Roll-Forming Hatları ile üretim yapmanın hem zaman, hem maliyet anlamında önemli avantajları bulunmaktadır. Hat içerisinde roll-form ünitesi ile büküm yanında, hatta dahil edilebilen punch grupları ile kesme ve delme gibi işlemler de tek hattan çıkabilmektedir. 

 


© SFS 2013 Tüm Hakları Saklıdır.